Společnost EUROstand

EUROstand je český výrobce mobilních prezentačních systémů s mezinárodní působností. V rámci ucelené produktové řady přenosných prezentačních systémů EUROstand nabízí kompletní řešení pro efektivní a profesionální prezentaci. Sídlem společnosti je Brno, z této centrální polohy EUROstand zajišťuje optimální řešení pro výstavy a další promo aktivity domácích i zahraničních klientů.
Brno je skvělé nejen z hlediska logistického, ale také reprezentuje centrum vzdělání s bohatou historií v oblasti designu a technologie. EUROstand v tomto smyslu pokračuje v tradici s cílem udávat směr a být progresivním inovátorem na trhu přenosných prezentačních systémů. V tomto duchu je také závazek společnosti vůči životnímu prostředí a minimální použití neobnovitelných zdrojů.

Společnost EUROstand uznává hodnotu svých zaměstnanců a zajišťuje jim příležitosti k růstu a prostor, aby co nejlépe využili své schopnosti. Náš zkušený tým zaručí, že rozumíme a okamžitě pružně reagujeme na nejrůznější potřeby a očekávání našich zákazníků. EUROstand je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009 pro vývoj, výrobu a distribuci přenosných prezentačních systémů. Abychom se ujistili, že se na naše systémy můžete 100% spolehnout, podrobujeme sebe i naše dodavatele nejvyšším standardům kontroly jakosti. Stojíme za kvalitou našich produktů a jsme si naprosto jisti jejich funkčností, proto poskytujeme prodlouženou desetiletou záruku na všechny mechanické součásti vyráběných přenosných prezentačních systémů.

Cíle společnosti EUROstand zahrnují více než jen vývoj a výrobu produktů nejvyšší kvality. Základní princip filozofie společnosti je rozvoj nových forem dlouhodobých vztahů s obchodními partnery. Společně s našimi zákazníky chceme najít správnou cestu k úspěšné spolupráci, skutečně porozumět jejich potřebám a vytvořit optimální řešení pro realizaci profesionální a efektivní prezentace. Přes pečlivou analýzu klíčových faktorů navrhneme našim partnerům vhodný způsob prezentace, který okamžitě posílí identitu značky a přinese skutečnou přidanou hodnotu.