Zakázková výroba

Mimo základní  produktovou řadu nabízí naše společnost také možnost zakázkové  výroby, tedy výroby dle individuálních přání a požadavků zákazníka.

S klienty tvoříme jeden tým - komunikace a péče o klienty, ať už stálé či nové, je vždy nastavena tak, abychom úspěšně zrealizovali zákazníkovy představy. Inovacím se u nás meze nekladou – výroba atypických prezentačních systémů rozhodně není výjimkou.

Svým klientům pečlivě nasloucháme a navrhujeme nejvhodnější postupy a řešení jejich požadavků tak, abychom společně dosáhli kýženého výsledku. Po celou dobu výrobního procesu jsme s klienty v živém kontaktu, konzultujeme s nimi jednotlivé kroky a umožňujeme jim přístup přímo do výrobních prostor – zákazníci se tak mohou kdykoli na vlastní oči přesvědčit o tom, že vše probíhá tak, jak má.

Od návrhu, přes výrobu až po expedici zakázky

Spolupráce obchodního a výrobního týmu je v EUROstandu klíčová. Díky našemu zkušenému týmu jsme schopni zrealizovat všechny kroky zakázkové výroby.

Obchodní oddělení připraví návrhy s kalkulací, konstruktéři zpracují výkresy spolu s technickou dokumentací, grafické oddělení zajistí veškerý servis od předtiskové přípravy až k samotnému tisku a výrobní oddělení se následně postará o kompletní zhotovení produktu. Posledním krokem je předání nebo doručení zakázky, které je nedílnou součástí celého procesu.

 


Podívejte se, jak probíhala výroba výstavního stánku pro MENDELU.


Prezentační stěny/stolky, roll-upy, stánky i celé expozice na míru

Zakázkově vyrábíme jak jednotlivé produkty, tak celé výstavní expozice. Díky 3D vizualizaci návrhů tak budete mít jasnou představu o finálním výsledku už na samotném počátku spolupráce. Řešení máme pro každého - ať už se chystáte na veletrh nebo výstavu, připravujete na promo akci nebo jen potřebujete poradit s kvalitní prezentací v prostorách firmy.


V portfoliu našich klientů najdete známé nadnárodní značky, ale i menší lokální firmy. V kvalitě poskytovaných služeb rozdíly neděláme - vaše spokojenost je u nás na prvním místě – ať už patříte k „velkým rybám“ nebo „menším hráčům“ :). Prohlédněte si konkrétní ukázky naší práce.


Námi vyrobené produkty jsou spolehlivé, precizní a vždy s dobrým ohlasem. Používáme technologie a tiskové materiály vysoké kvality, výrobní procesy podléhají normám ISO ČSN EN ISO 9001:2001. Poskytujeme desetiletou záruku, expresní dodání a kvalitní prodejní i poprodejní servis. Za skvělý poměr kvality a ceny od nás získáte prezentační systémy vyrobené s velkým důrazem na design a jednoduchou montáž.

Kontaktujte nás – společně proměníme vaše představy ve skutečnost!

e-mail: info@eurostand.cz

telefon: 543 422 140

Můžete také využít náš kontaktní formulář.